Forpes Agility 2014 - Oldřichov

21.07.2014 11:56

Protože každý ročník závodů Forpes Agility je super, tak jsme si ho nemohli nechat ujít ani letos a to i přes to, že jsme týden před závodem absolvovali agility tábor s Monikou Fantovou. I když po náročném týdnu bylo další ranní vstávání velmi náročné, tak toho rozhodně nelituji. Už jen u prezence jsme dostali tašku s tolika věcmi které na leckterých závodech nedostanete ani za 1. místo.

První se běžela zkouška SA2 ve které jsme s Colinkou skončili na 1. místě. Potom se běžela 2. zkouška SA2 ve které jsme skončili na 2. místě. Jako poslední se běžel finálový jumping (všechny výkonnostní kategorie dohromady) kde jsme zkončili na úžasném 3. místě!

Jsem na Colinku hrdá, protože toto byli naše první závody kde jsme zaběhli vše čistě a jako bonus vše skončilo na bedně! I po náročném táboře běhala Colinka s velkým nasazením a z toho mám největší radost.

Nakonec jsme v celkovém součtu bodů za umístění v jednotlivých bězích získali putovní pohár pro absolutního vítěze kategorie S!!